0

Ditë më parë ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

E gruaja e tij me rastin e Shën Valentinit, ka bërë një postim në Facebook.

Ajo ka kujtuar dhuratën që i kishte bërë Ariani vitin e kaluar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE