0

Ka ardhur një lajm shumë i dhimbshëm. Ndërroi jetë aktori shumë i njohur.

Aktori i njohur amerikan, Eddie Hassell është privuar nga jeta dje në mëngjes diku në Texas.

Dyshimet e para thonë se rasti i aktorit ka ndodhur në një aksion ku hajnat ishin duke kryer vjedhje të makinave.

30 vjeçari ishte shumë i njohur në filmin e NBC “Surface” si dhe në filmin “Devious Maids”.

Aktori thuhet se është goditur me një pl’umb në stomak dhe se ende nuk ka asnjë të arrestuar për këtë kr’im.

Policia ka dhënë ndihmën e parë për të, por që rrugës për spital Eddie ka ndërruar jetë.

SHPËRNDAJE