0

Luana vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo tepër aktive në profilin e saj në Instagram, ku ka dhënë ditën e sotme lajmin e hidhur për ndjekësit.

Moderatorja ka publikuar një foto të fanses së saj e cila sot ka humbur jetën dhe ka shkruar mesazhin pikëllues krahas postimit.

“Jam pa fjalë! Zoti i merr përherë të mirët afër vetes. U prehsh në paqe ëngjëll! Faleminderit për gjithë dashurinë që ma ke dhënë, mua më je dhënë jetë! Ngushëllime famlijes dhe Luanator ngushëllime!”, shkruan moderatorja krahas postimit.

SHPËRNDAJE