0

Rona është këngëtare shumë e dashur për publikun tonë.

Edhe pse ajo është më pak aktive tani në skenën muzikore shqiptare, publiku nuk e harron asnjëherë dhe gjithmonë i kujton hitet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo edhe pse rri larg nga skena, në rrjete sociale është shumë aktive, dhe së fundmi martesa e saj e papritur bëri bujë në media.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka humbur qenin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE