0

Elita Rudi është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës tregon se ka humbur një person të dashur nga familja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE