0

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E së fundmi, Sara ka publikuar një foto nga koha kur ishte në lidhje me Ledrin, por që askush nuk e dinte./ORAvip/

SHPËRNDAJE