0

Arbenita Ismajli tashmë është shumë e dashur për publikun.

Ajo është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me plot shkëlqim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE