0

Alp Navruz është aktori turk e që me rolet e tij u bë shumë i njohur në Turqi dhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Sinanit’ në serialin shumë të njohur turk, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

‘Sinan’ komentohet shumë në publik sidomos për lidhjet e tij.

E së fundi mediat turke flasin për një lidhje të re të tij, e në fotot që i shohim, ajo mund të konsiderohet një dnër më të bukurat e Turqisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE