0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/sara-hoxha-ben-sikur-i-plasin-ujerat-ledri-pre-e-kameres-se-fshehur”]

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Sara ka publikuar një foto ku ekspozon trupin në top-formë.

A thua Sara po duket kështu pas lindjes, apo ka postuar një foto të disa muajve më parë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE