0

Arbenita Ismajli kohëve të fundit është bërë pjesë e mediave rozë.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur në të kuqe dhe po duket shumë e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE