0

Learta Jakupi është tani një emër shumë i njohur në media e në publik.

U bë tejet e përfolur që kur u lidh me djalin e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani është edhe më e komentuar, përcjell ORAinfo.

Learta menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra dhe gjatë kësaj kohe nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar bashkë me nënën në diplomimin e mbesës dhe janë veshjet e tyre plot stil ato që morën gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE