0

Elita Rudi është ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo është shtatzënë dhe është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, shkruan ORAinfo.

Poashtu, shtatzënë është edhe Kaltrina Mikushnica, mikja dhe kolegia e Elitës.

Ato të dyja kanë dal mbrëmë së bashku, ku kanë bërë pozuar me kapele të tipit ‘sombrero’.

Shtatzënia i ka zbukuruar dy moderatoret e njohura dhe po duken shumë simpatike teksa prekin barkun e njëra-tjetrës.

Në foton në fjalë, mund të vërehet se Kaltrina është fryrë paksa më shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE