0

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e Medës, këngëtarit shumë të njohur e të dashur për publikun.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Vjollca Haxhiun.

Të dyja po duken tejet bukur me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE