0

Mihrija është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Mihrija është mëse aktive në rrjete sociale kurse sot ajo ka vendosur t’I urojë Grave ditën e tyre përmes një fotografie në profilin e saj të Instagramit.

Ajo paraqitet së bashku me motrën e saj Lorën, të zbukuruara e po ashtu me fustana mbreslënës, që po marrin vëmendjen e gjithe ndjekësve.

Duket se Mihrija nuk ndalet së ndjekurit modën e po ashtu vazhdon të duket edhe më e re se ç’është./ORAinfo/

SHPËRNDAJE