0

Motrat Mustafa janë të njohura dhe të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto ku shihet se janë në dasmë dhe po vallëzojnë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE