0

Sahidja dhe Safetja janë shumë të dashura për publikun.

Për vite me rrallë, kanë qenë të perfolura jo vetëm për muzikën që kultivojnë, por edhe për jetën e tyre
private, shkruan ORAinfo.

Te dya janë mjaft aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ato kanë publikuar një foto ku duken të veshura si zonja të vërteta.

Ndërsa motra e tyre e vogël, e ka pëlqyer postimin e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE