0

Arbnora Nuredini dhe Leonita Lekaj janë nuset e futbollistëve të njohur Taulant dhe Granit Xhakës.

Ato të dyja përveç për parqitjet e tyre plot stil, komentohen shumë për raportin që e kanë me njëra-tjetrën, përcjell ORAinfo.

E që të dyja nuk hezitojnë të na tregojnë sa shumë kohë kalojnë së bashku.

Së fundi ato kanë dalë dhe kanë publikuar një foto shumë të bukur bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE