0

Sara dhe Ledri sot janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAvip.

Poem blu është emri me të cilin Ledri e Sara e kanë pagëzuar vajzën e saj.

Sara sonte ka bërë një postim të bukur në Instagram, duke u kuptuar kështu se edhe gjendja e saj shëndetësore është e mirë./ORAvip/

SHPËRNDAJE