0

Luljeta vazhdon të jetë mjaftë e përfolur si gruaja e Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Mjaftë aktiv është edhe Meda me postime të shumta.

Së fundmi ai është parë bashkë me Shkurte Gashin dhe Yllka Kuqin.

A thua do të xhelozojë Lulja për këtë gjë!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE