0

Alma Bektashi është këngëtarja kosovare që për shumë vite ishte pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Që kur u largua nga juria e The Voice of Albania para pak viteve atë nuk e kemi parë në paraqitje publike, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, edhe pse është larguar nga muzika, fansat e ndjekin ende atë.

Sot, Alma feston ditëlindjen dhe ndonëse duket shumë e re, ajo sot mbush 44 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE