0

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAvip.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet afër aporatit. Në këtë foto Mihrija e ka tepruar me photoshop, duke e ndyshuar krejtësisht pamjen e saj.

Për me tepër shikoni foton… /ORAvip/

SHPËRNDAJE