0

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAvip.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit, ajo ka bërë shumë ‘photoshop’, sa vështirë po njihet./ORAvip/

SHPËRNDAJE