0

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo dhe Ermali kanë shkuar për pushime në Dubai.

Ndërsa Ariana tani ka publikuar një foto ku shfaqet shumë atraktive.

Me stil të ri të flokëve, Ariana po duket krejt ndryshe në Dubai. /ORAvip/

SHPËRNDAJE