0

Nëna e Leartën është shumë e dashur për publikun.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE