0

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e Shyhretes por, ajo tani famën më të madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithmonë e më ‘mahnitëse’.

Tani, edhe familjarët e saj janë po aq të njohur sa Learta e sidomos nëna e saj Drita dhe kunata e saj Neca, përcjell ORAinfo.

Drita është tejet aktive në rrjete sociale dhe çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka publikuar foton e resë së saj Necës, për të na treguar sa shumë e do atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE