0

Learta Jakupi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me nënën e saj dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE