0

Drita Jakupi është nëna e rejës së Shyhretes, Leartës.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me vajzën dhe rejën e saj.

Të trija po duken si zonja të vërteta./ORAinfo/

SHPËRNDAJE