0

Learta vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Mjaftë aktive është edhe nëna e saj, Drita e cila bën postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një pamje me Leartën, nga viti 2015, ku Learta po duket shumë ndryshe.

A thua do t’i pëlqej asaj një pamje e tillë!?/ORAinfo/

SHPËRNDAJE