0

Afërdita është shumë e dashur për publikun.

Me zërin e saj të veçantë arriti të bëhet tejet e pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Talentin për muzikën duket se ajo e trashëgoi edhe tek vajza e saj, Dona e cila është bërë po aq e njohur sa edhe nëna e saj.

Sot Afërdita ka publikuar një foto të saj, ku shihet se Dona se është veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE