0

Adea Pula është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE