0

Ariana Fejzullahu është një nuse e dalluar në mediat rozë.

Me postime të ndryshme në rrjete sociale, pothuajse gjithmonë kalon në lajm.

Përveç që ka një stil unik në përditshmëri, Ariana shumë herë e dëshmon që është meraklike edhe e veshjeve tradicionale, shkruan Kosovarja.

Në imazhin e postuar së fundmi, me një dallam të bukur ajo ua kalon të gjitha nuseve tjera.

Theksojmë, Ermali dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve.

SHPËRNDAJE