0

Alutna Sejdiu-Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet me familje në Turqi. Nga atje ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke vallëzuar në diskotek.

E veshur në mënyrë shumë provokuese, Tuna do t’iu ‘shashtris’ me vallzëimin e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE