0

Leonita Xhaka është gruaja e Granitit.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE