0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAvip.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet duke mbajtur një fëmijë në krahë.

Duket se nusja e Goldit po përgatitet për t’u bërë nënë./ORAvip/

SHPËRNDAJE