0

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmednjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Por, së fundmi ‘Xhakarta’ ka postuar disa foto ku ajo shihet me flokë të drejta dhe krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE