0

Fjolla Svirca u bë fillimisht e njohur si gruaja e këngëtarit, Alban Mehmetit.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me burrin e saj.

Fjolla në këtë foto po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE