0

Sellma është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të vetën ku shihet me efektin bardh e zi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE