0

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të përfolura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo para pak muajsh u martua me reperin Gjiko, dhe më vonë u zbulua se ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Elita është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos gjatë kësaj shtatzënie ku pothuajse çdo ditë poston foto e video të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se në prag të lindjes Elita po ushqehet me ushqime të shëndetshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE