0

Esra Dermacioglu është aktorja turke që u bë tejet e njohur edhe në publikun e huaj.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma e seriale të tjera, suksesin më të madh e arriti me rolin e saj të ‘Mukadesit’ në serialin turk ‘Fatmagul’, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bë tejet e njohur me këtë rol.

Në jetën reale ajo duket krejt ndryshe, dhe tani mediat turke flasin për një lidhje të saj me të dashurin shumë më të ri se ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE