0

Ramush Haradinaj, Kryeministri i Kosovës është i martuar me prezantuesen e njohur kosovare, Anita Muҫaj-Haradinaj.

Çifti, që nga martesa e tyre ata kanë edhe fëmijë si dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare.

Dyshja, shpesh janë pjesë e mediave rozë.

Dimë shumëçka për Ramushin dhe Anitën por ka edhe që nuk e dim.

Për të gjithë ju që nuk e keni ditur Ramush Haradinaj dhe Anita kanë 17 vite martesë.

SHPËRNDAJE