0

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e Labit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Mbrëmë ajo ka publikuar një foto ku shihej në iftar me shoqet e saj dhe dukej si zonjë e vërtetë.

Por, në foton ne fjalë, Qëndresa dukej se është shëndoshur pak./ORAinfo/

SHPËRNDAJE