0

Butrint Imeri është këngëtari i mirënjohur kosovar.

Ndonëse shumë i ri në moshë ai po arrin të ketë famë të madhe e rrjedhimisht edhe fitime të mëdha, përcjell ORAinfo.

Sot, ai feston ditëlindjen e tij dhe për këtë ditë mori urime të shumta.

Butrinti sot është bërë 23-vjeç./ORAinfo/

SHPËRNDAJE