0

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Elita është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku ka pas vetes më mijëra ndjekës.

E në fotot që i publikon duket se pasi u bë nënë ka ndryshuar shumë në pamje duke u bërë edhe më e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE