0

Moderatorja e njohur, Kaltrina Mikushnica po vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur në media e në publik.

Me thjeshtësinë dhe elegancën ajo u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar ku shihet se kanë dalë për drekë me burrin pasi ajo nuk ka gatuar asgjë në shtëpi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE