0

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta, po vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Është pamja e saj ajo që e bëri tejet të njohur dhe të komentuar, përcjell ORAinfo.

Përveç punës që bën, Learta është shumë e përfolur sidomos për raportin që ka me kunatat e saj.

Sot, atë e kanë pyetur se cilën nga kunatat do më shumë, e përgjigja e saj ishte se të katërtat i do sikur t’i kishte motra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE