0

Kaltrina vazhdon të jetë ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si zonjë e vërtetë.

“Ditë e veҫantë”- ka shkruar Kaltrina, duke mos dhënë ndonjë sqarim shtesë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE