0

Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit në vendin tonë.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe motra e tij, Tina.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto në të cilën bien në sy syzet e saj “Guess” si dhe një tjetër produkt i “Dior”-it./ORAinfo/

SHPËRNDAJE