0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Pak javë më parë ata u bënë prindër për herë të dytë dhe Egzona lindi binjakë një vajzë dhe një djalë.

E sot, djalin e vogël e ka zënë gjumi në krahët e babait, e Egzona nuk ka hezituar ta postojë foton e tyre në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE