0

Adelina Tahiri është këngëtarja nga Shkupi e që për publikun u bë shumë e njohur që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është e martuar me burrin maqedonas 50 vjeçar dhe tani ata kanë një djalë.

E sot, djali i saj ia ka gjuajtur të gjitha çantat e këpucët në tokë, e Adelina e ka publikuar të gjithën ën Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE