0

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet Tiani duke luajtuar dhe e ka bërë shtëpinë rrëmujë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE